TSA lyhyesti

TURUN SEUDUN AMPUJAT ry
Tahkonkuja 5, 20520 TURKU
20520 TURKU
Puh. 02-2315738 (varmimmin radan aukioloaikana arkisin klo 17.00-21.00, lauantaisin klo 12.30-16.00)
tsary@pp.inet.fi

Turun Seudun Ampujat ry hallitus 2017

Puheenjohtaja
Harri Pekola
puh. 0400 824746
harri.pekola@outlook.com   

Varapuheenjohtaja
Jarmo Engblom
puh. 0400 726327
jarmo.engblom@gmail.com   
 
Sihteeri (ei hall. jäsen)
Heikki Kanerva
puh.050 559 0460
heikki.kanerva@turku.fi 
   

Nuorisopäällikkö
Juhani Forsman
puh. 050 569 2524
juhani.f@gmail.com

Taloudenhoitaja (ei hall. jäsen)

 

 

Jäsenkirjuri (ei hall. jäsen)
Pirjo Hannila
puh. 040 709 4763 
pirjo.hannila@gmail.com

Jäsenet
Jukka Nikkari
puh. 040 579 2647
jukka.nikkari@hotmail.com

Kalle Kivi 
puh. 045 671 6339, 040 824 7192
kalle.kivi@hotmail.fi

 

 

Maija Saarto
puh. 050 530 2731
maija.saarto@gmail.com
Jari Lehtonen                                
puh. 0400 788085                      
jari.58.lehtonen@gmail.com